Про фонд

Міжнародний благодійний фонд “Допомога дітям Чорнобиля” був створений у 1996 році батьками дітей, які евакуйовані з м.Прип”ять та Чорнобиля та постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Відділення фонду створенні у 16 регіонах України. В рамках програми соціально-психологічної реабілітації дітей-інвалідів при фонді створено Центр профорієнтації.  На  даний час на обліку нашої організації перебуває  близько 600 дітей.

Міжнародний благодійний фонд “Допомога дітям Чорнобиля” та громадська організація “Київський Центр профорієнтації дітей-інвалідів” приймають посильну участь у справі виховання та розвитку, соціальної інтеграції дітей-інвалідів, дітей сиріт та напівсиріт, дітей з малозабезпечених та багатодітних родин.

Громадською організацією “Київський Центр профорієнтації дітей-інвалідів” піклується КМДА за програмою “Турбота”.

Завдяки підтримці державної програми “Турбота” в Центрі постійно працюють з дітьми висококваліфіковані фахівці педагоги, лікар, психолог.

Наша організація опікується найменш захищеними верстами населення. До нас приходять діти-інваліди, діти, які мають проблеми соціальної адаптації, їм важко інтегруватися в суспільстві, бути успішними у школі, знайти підходящу роботу.

Працівники нашого Центру створюють умови для розвитку здібностей дитини, подолання страху саморозкриття, підвищення адаптації до школи. Діти відвідують постійно діючі гуртики:

  • вивчення англійської мови,
  • навчаються працювати на комп”ютері,
  • для дівчаток-інвалідів працює творча майстерня де вони набувають практичних навичок різних технік вишивання, беруть участь у конкурсах та виставках.

Діти мають можливість відвідувати тренажерний зал  де з ними працює лікар-педіатр, під його керівництвом проходять заняття з лікувальної фізкультури та заняття на дошках Євмінова. У Центрі також працює психолог, батькам та дітям надається висококваліфікована допомога з розвитку пізнавальних здібностей емоційного розвитку, гармонізації батьківсько-дитячих стосунків в родині. Діти завжди можуть звернутися за консультацією та допомогою до психолога, пізнати себе, повірити у свої можливості.

Більшу частину обладнання передано фонду Дитячим фондом ООН в Україні – ЮНІСЕФ.

Фонд тісно співпрацює з благодійними організаціями Німеччини та Італії, які організовують відпочинок та лікування українських дітей та поставляють гуманітарну допомогу дитячій онкогематології Київської обласної лікарні.

“Генеральна дирекція Київської міської Ради з обслуговування іноземних представництв” передала фонду 3-х поверховий котедж в с.Русанів Броварського р-ну Київської обл., де влітку 2006 року відкрився “Центр соціальної адаптації дітей-інвалідів” .

Завдяки коштам, які нам надав Дитячий фонд ООН в Україні – ЮНІСЕФ, в будинку було зроблено ремонт та ЮНІСЕФ передав фонду автомобіль “Фіат Добло” для перевезення дітей-інвалідів, гуманітарної допомоги та продуктів харчування дітям, які відпочивають в заміському будинку.

Посольство Японії в Україні передало в дар фонду автобус “Богдан” на 25 місць для перевезення  та влаштування екскурсій для дітей.

Генеральний директор Київського Муніципального Академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва Дорошенко І.В. – на всі свята люб’язно запрошує дітей нашої організації на благодійні вистави.

Система ресторанів “МакДональдз” у м.Києві – приймає дітей на благодійні обіди,  це діти  з м.Києва, та  регіонів України, які приїздять до Києва на свята.

У приміщені нашої організації кожного свята збираються діти. Волонтери та педагоги влаштовують для них пізнавальні вікторини, кожний учасник свята бажає виступити – заспівати, розказати вірша, прийняти участь у конкурсах. Діти  мають можливість показати себе та підтримати інших дітей. Вони отримують щедрі подарунки та призи від наших спонсорів: “Укргазбанк”, “Енергоатом”, Банк “Хрещатик”, ДП “Ейвон Косметікс”.

Кожного сезону ми влаштовуємо свої внутрішні свята  – це день народження. Діти спілкуються, ми вшановуємо найбільш активних дітей нашої організації. Випускаємо інформаційні листки та стінні газети, де висвітлюємо життя та головні події у нашій організації.

Запрошуємо нових дітей приєднуватись до нашого товариства.

Добавить комментарий