День інваліда 2018. Керівнику підприємства

центр профессиональной ориентации детей инвалидов

 

 

 

 

 

 

 

 

вих.№ 147 від 31жовтня2018р.

КЕРІВНИКУ  ПІДПРИЄМСТВА

 

ШАНОВНИЙ ДОБРОДІЮ!

   Запрошуємо Вас взяти участь у благодійній акції до «Дня інваліда». 

01 грудня 2018 року громадська організація «Київський Центр профорієнтації дітей-інвалідів» спільно з міжнародним благодійним фондом «Допомога дітям Чорнобиля» проводять благодійну акцію до «Дня інваліда» для 250 дітей. На цей захід запрошені діти не тільки з м.Києва, а й з інших областей України. Для дітей організовано:відвідування музеїв, зоопарку,обіди в мережі ресторану МакДональдз, о 15 год. в приміщенні  «Київського Муніципального академічного театру ляльок» перегляд театральної вистави. Після вистави ми хотіли б вручити дітям подарунки, тому на даний момент ми в пошуках благодійників та просто небайдужих співвітчизників які в змозі придбати солодощі, м’які  іграшки та інше для  подарунку.

Просимо Вас не залишатися байдужим  до   наших дітей,адже чужих дітей небуває.

.  Головною метою діяльності Центру є допомога дітям-інвалідам адаптуватися до сучасних умов життя, навчити їх займати активну життєву позицію, набути професійних навичок  та знайти своє місце в  житті.  У Центрі працюють гуртки англійської мови, творчої майстерні,є комп’ютерний клас, зал ЛФК, з дітьми та їхніми батьками працює практикуючий психолог. В літній період  діти  відпочивають та оздоровлюються у нашому Центрі соціальної  адаптації дітей-інвалідів.

Наш Центр єнеприбутковою організацією тому ми в пошуках  небайдужих до дитячих  потреб  керівників організацій і надіємося  на їхню доброчинність.

Дякуємо за прочитаний  Вами лист  та чекаємо на співпрацю.

 

Голова Правління  ПечатьМарія Мартинюк