Екскурсія дітей з села Германівка в Національний  музей  історії  України  у  Другій  Світовій  війні

Екскурсія дітей з села Германівка в Національний  музей  історії  України  у  Другій  Світовій  війні

Громадська організація « Київський Центр профорієнтації дітей-інвалідів» спільно з благодійним фондом «Допомога дітям Чорнобиля» з нагоди Міжнародного дня інваліду організували для групи дітей із села Германівки (сільського осередка організації) екскурсію в Національний музей історії України у Другій Світовій війні, домовились щоб екскурсію провів досвідчений екскурсовод дітям 6-10 років . Директор музею Ковальчук Іван Петрович доручив цю справу старшому науковому співробітнику Очеретяному Олександру Олександровичу. Розповідь велася відповідно до віку дітей, а тому й інформація була дуже цікавою і доступною для розуміння маленьким гостям.

Цей перший, засніжений зимовий день продовжився прогулянкою головною вулицею столиці Хрещатиком. Діти із захопленням розглядали об’єкти то справа, то зліва. Лічили скільки смуг руху по вулиці, звертали увагу на підземні переходи, на історичні будівлі, що гордо стоять обабіч вулиці. Після прогулянки завітали у Макдональдз «Хрещатик», де нас привітно зустріли працівники і всіх пригостили «ХеппіМілом».
Наступним етапом екскурсії славною столицею було відвідування Київського Академічного театру ляльок де діти переглянули виставу «Дюймовочка». Приємно, що з душевною теплотою і гостинністю нас зустріли працівники театру, а адміністратор Ростислав Павлович запропонував дітям перед виставою відвідати музей казкових героїв в театрі. Діти з цікавістю роздивлялися виставку ляльок-героїв вгадували з якої казки той чи інший персонаж. У декого з дітей загорілась іскорка в очах і вони виявили бажання, в майбутньому, стати акторами.
А після вистави кожній дитині було вручено пакет з подарунками від організаторів благодійної акції, яка приурочена до Міжнародного дня інваліда.
За таку цікаву подорож ми дуже вдячні організаторам благодійної акції Марії Мартинюк, Семеновій Ліані, Дергільовій Антоніні.

З вдячністю,
Ольга Рева
керівник групи