Робота фонду в 2017 році

Робота, яку проводить міжнародний благодійний фонд «Допомога дітям Чорнобиля», його  відділення, представництва та  осередки при підтримці  волонтерів та благодійників направлена  на допомогу  дітям.

Фонд  працює та вносить вагомий вклад  по втіленню  проектів та програм в життя  свідчить і той факт, що    активну благодійну діяльність,багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Грамотою Верховної ради України

нагороджені:

  • Іванчук Іванна   Іванівна — Голова Львівського обласного  відділення міжнародного благодійного фонду «Допомога дітям Чорнобиля» ;
  • Урупа Лідія Василівна — Голова    відділення   МБФ « Допомога дітям  Чорнобиля» у  місті     Дніпро;
  • Германович Олена Альбертівна — Представник МБФ « Допомога дітям  Чорнобиля» у  місті  Славутич 
  • Дергільова Антоніна Миколаївна —  виконавчий директор, член Правління МБФ «Допомогу дітям Чорнобиля»
  • Семенова Ліана Петрівна  — заступник голови фонду, член Правління.

    Вітаємо Семенову Л.П. також з нагородою орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня
    , який отримала в вересні 2017 р. в Київській міській державній адміністрації за  вагомий особистий  внесок  у забезпечення реалізації державної політики у сфері  соціального захисту  дітей, створення умов  для їх всебічного розвитку та  високий  професіоналізм.

7 січня 2017 р.   представник  міжнародного  благодійного   фонду  «Допомога дітям Чорнобиля»  зустрів групу дітей з 29 осіб, які три неділі  оздоровлювалися  та відпочивали в Італії на запрошення  італійської благодійної асоціації  В основному це діти  напівсироти ( батьки загинули в зоні АТО), діти сироти ( під опікою).

10 березня 2017 р . Фонд  спільно з громадською організацією «Київський Центр профорієнтації дітей-інвалідів»  провів  в приміщенні Центру   благодійний захід  до свята « Зустріч Весни». Діти своїми силами   при підтримці  соціальних працівників та волонтерів  підготували до свята концерт. Дітям був накритий солодкий стіл та вручені подарунки.

27 квітня 2017 р.діти  були запрошені  на благодійну акцію «День пам’яті Чорнобиль» приурочену до  31 річниці  Чорнобильської катастрофи.  Акція розрахована на  200 дітей. На  акцію   були запрошені діти з сільського  осередку  фонду та   представництва  фонду міст Славутич та Черкаси.   Діти відвідати Зоопарк, музей «Чорнобиля» та музей «Іграшок», переглянули  виставу у « Київському  муніципальному академічному  театрі ляльок», пообідали в   ресторані швидкого харчуванні « Макдональдз» та «Пузата хата». Діти  запрошені на  акцію отримали подарунки.

Громадська організація «Київський Центр профорієнтації дітей –інвалідів» спільно з міжнародним благодійним фондом « Допомога дітям Чорнобиля» провели благодійний захід  приурочений до « Дня захисту дитини». Захід  проходив  в приміщені   Центру  за адресою: вул.. Шолом Алейхема, 3.  Волонтери  підготували розважальну програму « Шоу  мильних пузирів»,ігри, конкурси.  По закінченню заходу усі діти отримали подарунки. Діти змогли відвідати  Зоопарк, музей ВВВ та пообідали в   ресторані швидкого харчуванні « Макдональдз» та «Пузата хата».

Для групи дітей  ( 22 особи) з села  Яблуниця  Івано- Франківської області  благодійний захід заповниться надовго. Діти  вперше приїхали до  столиці. Для них була розроблена  додаткова програма  по відвідуванню музеїв,  Софіївського собору, Печерської  лаври, прогулянки по  вулицям  Києва  та обідів.

Фонд спільно з  Центром  розробив та провів благодійний захід День  знань.
На 2-ге грудня 2017 року готується спільна благодійна акція «День інваліда». Розроблені благодійні програми до свят: День Святого Миколая, Новий рік та  Різдво.

 

Дякуємо  всім  благодійникам, волонтерам та просто небайдужим  до чужої біди , всім хто несе  добро у світ за покликом  серця, дякуємо за  підтримку і активну  участь у наших благодійних заходах та  акціях.

 

Запрошуємо доброзичливих, порядних не байдужих до чужих проблем  людей до співпраці в розробці  та втілення в життя  програм  та проектів.

 

З повагою і надією  на розуміння в взаємне цікаве  співробітництво голова  МБФ

«Допомога дітям Чорнобиля» Мартинюк Марія.

Змінено  e-mail з  interfond. kiev@ mail.ru на  interfond.kiev@gmail.com

іnterfond.kyev@ukr.net