Заходи та занятття центру профорієнтації дітей-інвалідів

День інваліда 2018. Керівнику підприємства

31жовтня2018р.

КЕРІВНИКУ  ПІДПРИЄМСТВА

 

ШАНОВНИЙ ДОБРОДІЮ!

   Запрошуємо Вас взяти участь у благодійній акції до «Дня інваліда». 

01 грудня 2018 року громадська організація «Київський Центр профорієнтації дітей-інвалідів» спільно з міжнародним благодійним фондом «Допомога дітям Чорнобиля» проводять благодійну акцію до «Дня інваліда» для 250 дітей. На цей захід запрошені діти не тільки з м.Києва, а й з інших областей України. Для дітей організовано:відвідування музеїв, зоопарку,обіди в мережі ресторану МакДональдз, о 15 год. в приміщенні  «Київського Муніципального академічного театру ляльок» перегляд театральної вистави. Після вистави ми хотіли б вручити дітям подарунки, тому на даний момент ми в пошуках благодійників та просто небайдужих співвітчизників які в змозі придбати солодощі, м’які  іграшки та інше для  подарунку.

Датальніше >>

Екскурсія в ПрАТ «ККФ «Рошен»

Третього січня 2018року  група дітей  з 30 осіб  побували на екскурсії в ПрАТ «ККФ «Рошен».  Дякуємо  організаторам за  змістовну, цікаву розповідь, за гостинці. Радісні усмішки дітей говорять  самі за себе.

7  березня   2018р було проведено для дітей,які відвідують Центр  благодійний захід « Зустріч Весни».  До   благодійного заходу було  приурочено    вручення  призів дітям- номінантам конкурсу « Моя мрія».  Діти своїми силами  поставили  концерт-розповідали вірші, співали пісні, танцювали.  Дітям був накритий солодкий стіл. Благодійним заходом охоплено 90 дітей. Кожна  дитина отримала подарунок.